Firmino bebek odası takımı ile bebekleriniz sağlıklı ve kaliteli bir uyku yaşayacak.

30 yılı aşkın bir süredir Türk mobilya sektöründe bulunan Bebishroom, mobilya sektörünün en zor alanı olan bebek, çocuk ve genç odası alanlarında devrim niteliğinde benzersiz mobilyalar tasarlamakta ve üretmektedir. Bebishroom’un üst düzey işlevsellikle ve sağlıkla donatmış olduğu Firmino Bebek Odası Takımını gelin hep birlikte inceleyelim. 

Minik dostlarımız ve ebeveynlerinin her ihtiyacını tespit ederek tasarlanan ve üretilen Firmino Bebek Odası, dayanıklı ve uzun ömürlü olan MDF malzemesinden üretilmiştir.  Şıklığın yanı sıra işlevsellik ile sağlığın da bir bebek odasında nasıl gösterilebileceğini bize kanıtlayan bebek odası takımı, sınırsız renk ve özel ölçü seçeneği ile sizlerle buluşmayı bekliyor. 

Üretiminden kurulumuna kadar her şeyi Bebishroom’un üstlendiği Firmino Bebek Odası, E1 Avrupa standartlarını benimseyerek en üst düzey malzeme kalitesi ve seçenekleri ile satış sonrası hizmette de en çok tercih edilen firmalar arasına girmektedir.

Türkiye’nin en kaliteli, şık ve en sağlıklı bebek odası takımlarının bulunduğu Bebishroom dünyanın en büyük mobilya çarşısı olan Masko Mobilya Kenti’nde sizleri bekliyor.