Filli Bebek Odası modelimiz, Bebishroom güvencesi ile çocuklarınız için özel olarak üretilebilmektedir.


Bebeklerin iç dünyası ve hayal gücünü yansıtmanın değerine inanan ve bu alanda da eşsiz özgün tasarımlar gerçekleştiren Bebishroom, yüzde yüz Türk malı olma özelliği ile bizlerle buluşuyor. 

Eşsizlik ve özgünlüğün vücut bulmuş hali olarak karşımıza çıkan, en özel tasarımlardan bir tanesi de Filli Bebek Odası. Şimdi gelin hep birlikte, bebeklerimizin hayal dünyalarında gezinerek Filli Bebek Odası Takımını biraz daha yakından inceleyerek değerlendirelim.

Filli Bebek Odası, E1 Avrupa kalite standartları temel alınarak üretilen ve aynı zamanda da anne-çocuk sağlığına olumsuz hiçbir etkisi bulunmayan MDF malzemesinden üretilmiştir. Annenin ve çocuğun tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek olan ve fonksiyonelliği şıklık ile birleştiren Filli Bebek Odası, sınırsız renk seçenekleri ile de her tarz ve dekorasyondaki eve de uyumlu hale getirebilir. Güvenli beşiği ve özel korumalı ray sistemleri ile de ebeveynlerin tam güvenini kazanan Bebishroom Filli Bebek Odası, sizin de bebeğinizin gelişimindeki en büyük arkadaşı olsun.

Sizler de kalite ve şıklığın aynı anda buluşarak tasarlandığı ve üretildiği Bebishroom Filli Bebek Odası’nı daha yakından görmek ve satın alma işlemini gerçekleştirmek istiyorsanız, dünyanın en büyük mobilya kenti olan Masko Mobilya Kenti’nde bulunan Bebishroom mağazamızı ziyaret edebilirsiniz. Unutmayın, minik dostlarımızın sağlığı ve rahatlığı demek, gelecek neslimizin kurtuluşu demektir.